روش‌های پرداخت

 

1- پرداخت در محل (COD)

 به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با وجود این، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، چوگان مارکت این امکان را نیز فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران یا یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس چوگان مارکت باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به  روش‌ زیر پرداخت کنند.

      - پرداخت نقدی در محل تحویل (  فقط مخصوص مشتریان شهر تهران)

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، چوگان مارکت امکان پرداخت نقدی در محل را نیز فراهم کرده است.

 

2- پرداخت کارت به کارت

 مشتریانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق سایت و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌ قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت چوگان مارکت به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و چوگان مارکت پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

  شماره کارت چوگان مارکت:  0003_ 1954_8610 _ 6219 

بانک سامان به نام سید هادی طاهری

 

3- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

 همگی مشتریان چوگان مارکت می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک شهر در سایت چوگان مارکت هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در ارسال سفارش مشتریان می‌شود.

 

   

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید