ضمانت برگشت کالا

 چوگان مارکت جهت حصول رضایت مشتریان محترم و افزایش سطح مشتری مداری در خط مشی خود شرایطی را جهت تعویض و یا عودت کالای خریداری شده ایجاد نموده است که به شرح ذیل می باشد :

 

  • مناسب نبودن سایز محصول دریافت شده

درصورتی که سایز محصولی که دریافت نموده اید مناسب شما نیست، لطفا در حداقل زمان ممکن (نهایتا تا 48 ساعت پس از دریافت کالا) به واحد پشتیبانی چوگان مارکت  اطلاع دهید تا هماهنگی های لازم برای ارسال سایز مطلوب شما صورت گیرد.

درصورت موجود نبودن سایز مناسب، چوگان مارکت طبق انتخاب شما، اقدام به تعویض مدل یا ابطال سفارشتان می نماید.

لطفا برای بررسی سایز توجه داشته باشید که عدم استفاده از کالا، کامل بودن ملحقات ارسالی در بسته سفارش، نداشتن بوی عطر، جدانشدن تگ محصول و تمیز و سالم ماندن آن شرط اصلی برای تعویض کالاست.

همکاران بخش خدمات از فروش چوگان مارکت  پس از بررسی صحت این موارد، درکوتاهترین زمان ممکن نسبت به ارسال محصول مناسب شما اقدام می نمایند.

لطفا توجه بفرمایید همکاران بخش ارسال چوگان مارکت در شهر تهران و در هنگام تحویل انواع کالا، زمانی کوتاه برای حصول اطمینان شما از مناسب بودن سایز، منتظر خواهند ماند و بدیهی است که دریافت سفارش با این شرایط به منزله تایید بوده و پس از آن امکان تعویض کالا وجود ندارد.

 

  • وجود ایراد در کالای خریداری شده

مشتریان محترم در صورت مشاهده هرگونه ایراد در کالای دریافتی خود باید حداکثر تا 48 ساعت به همکاران ما در واحد خدمات پس از فروش چوگان مارکت اطلاع داده و بلافاصله کالا را جهت تعویض، عودت دهند. در این شرایط در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر، مطابق درخواست مشتری، کالا می تواند با کالای دیگر جایگزین شده و یا مبلغ آن به حساب وی واریز گردد. بدیهی است در صورت تعویض و وجود اختلاف قیمت، مابه التفاوت آن به طرفین پرداخت و یا بازگردانده می شود.

لازم به ذکر است جهت تعویض کالا، کامل بودن بسته خریداری شده، جدا نشدن تگ محصول و رسید خرید ضروری است. متاسفانه رسیدگی به درخواست هایی که پس از 48 ساعت از زمان دریافت سفارش ارجاع شوند، میسر نخواهد بود. 

 

  • اطلاعات ارایه شده در وب سایت از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با کالای فروخته شده مغایر باشد

همکاران ما در چوگان مارکت حداکثر تلاش خود را انجام می‌دهند تا اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، رنگ و جنس، مطابق نمونه اصلی باشد. بر همین اساس اگر محصول خریداری شده توسط مشتری دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت باشد، مشتری می تواند از حق استرداد کالا استفاده نماید.

برای استفاده از این سرویس حداکثر تا 48  ساعت پس از مشاهده مغایرت، با تیم خدمات پس از فروش چوگان مارکت تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است که جهت عودت، کالا باید در شرایط اولیه باشد.

 

  • انصراف از خرید کالا

در صورتی که قبل از ارسال کالا از خرید خود منصرف شدید، می توانید با واحد پشتیبانی تماس گرفته تا همکاران ما نسبت به لغو سفارش اقدامات لازم را انجام دهند.

اما چنانچه کالا تحویل شده باشد می توانید حداکثر تا 4 روز کاری پس از دریافت کالا (درصورت باز نکردن بسته و پلمپ بودن آن) سفارش خود را مرجوع نمایید. لازم به ذکر است هزینه‌ی برگشت بسته در این حالت بر عهده ی مشتری می باشد.

در صورت باز شدن تگ از محصول، هر گونه استفاده نادرست و خارج کردن محصول از شکل و ظاهر اولیه توسط مشتری، چوگان مارکت مسئولیتی در قبال تعویض و یا عودت محصول نخواهد داشت.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید